• iroda@clickdev.hu
  • +36 20 250 8588
  • 1148 Budapest, Adria sétány 10/c

Karrier

Kezdőlap Karrier

Backend PHP developer

A ClickTech Informatika fejlesztői csapatának bővítése miatt PHP fejlesztő munkatársat keres elsősorban ügyviteli rendszerek fejlesztésére és meglévő rendszerek üzemeltetésére.

A leendő munkatárs feladatai:

  • meglévő rendszerek üzemeltetése (ügyfél support, hibajavítás, bővítés)
  • részvétel az új projektek megvalósításában (adatbázis szerkezet kialakítás, fejlesztés, üzemeltetés)
  • fejlesztésekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása és dokumentáció készítés
  • komplex problémák elemzése, megoldás kidolgozása, végrehajtásban való részvétel
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • minimum 2 év szakmai tapasztalat backend fejlesztésben
  • PHP 7/8 átfogó ismerete
  • magabiztos OOP és MVC ismeret
  • magabiztos MariaDB/MYSQL ismeret
  • verziókövető rendszerek ismerete (elsősorban GIT)
  • Clean Code, SOLID alapelvek szerinti fejlesztési gyakorlat
  • HTML, CSS és JavaScript alapvető ismerete
  • angol nyelvismeret (elsősorban dokumentáció olvasásra)

Örülünk, ha:

  • ismered a PHPStorm IDE-t
  • magasabb szinten ismered a MySQL 8-t
  • magasabb szinten ismered a PHP 8-t
  • van tesztelésben jártasságod
  • ismered a Docker környezetet
  • ismersz valamely PHP keretrendszert
  • értesz a frontend fejlesztéshez
  • társalgási szintű az angolod
  • hatékonyan refaktorálsz, ismered a hibakeresési eszközöket és technikákat

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő munka - magánélet egyensúlyt
  • próbaidőt követően heti több nap home-office lehetőséget
  • hosszútávú, stabil munkahelyet

Jelentkezni az allas@clicktech.hu e-mail címen lehet önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel.